„Podróżować, doznawać wrażeń i uczyć się – znaczy żyć.”
~Szerpa Tenzing

PENSJONAT ANNA

Zapraszamy na wypoczynek kolonie, wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły, grupy integracyjne oraz gości indywidualnych. Pensjonat posiada aktualną opinie PSP i sanepidu.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługą, obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Pienin, w gminie Krościenku n/D, w górskiej miejscowości Grywałd, której zaletą jest cisza, spokój i  czyste powietrze.

Atutem obiektu jest jego doskonała lokalizacja pośród wszystkich atrakcji naszego regionu tj. Trzy Korony, Sokolica, Park Pieniński, Góra Lubań, Zapora Czorsztyn, Wąwóz Homole, Zamek w Czorsztynie, Rezerwat Biała Woda, Zamek w Niedzicy, Czerwony Klasztor.. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku znajdują się trasy rowerowe, stoki narciarskie, parki linowe i wodne.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Nasze 21 pokoi:

  • mogą przyjąć 70 osób
  • są 2-3-4- osobowe
  • posiadają pełny węzeł sanitarny
  • mają dostęp do darmowego Wi-Fi
  • wyposażone są w balkony, z których rozpościera się widok na najpiękniejsze pienińskie szczyty.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy: salę wizualno-konferencyjną, wyposażoną w TV, sprzęt audiowizualny i tablicę oraz dużą jadalnię, które mogą służyć jako miejsce wykładów szkoleniowych, imprez integracyjnych, tanecznych i biesiadnych. Dodatkowo można korzystać z sali rekreacyjnej wyposażonej w bilard, tenis stołowy, stół piłkarzyki.

Teren wokół obiektu jest dobrze zagospodarowany, posiada miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autokaru, boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę.

Przygotowujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek, barana przy akompaniamencie kapeli góralskiej. Mamy możliwość zorganizowania raftingu na Dunajcu, kuligu, licencjonowanego przewodnika, środka transportu itp.